Milí čtvrťáci a vážení rodiče,

zde najdete aktuální a dodatečné informace, které se nedostaly do týdenního přehledu včas. Sledujte prosím pravidelně tento odkaz. Vždy v neděli přesunu týdenní aktuality do archívu, abyste si případně mohli dohledat potřebné informace.

29.3.2020

1. Prohlédl jsem, přečetl a poslechl si vše, co jste mi poslali. Bylo toho za tento týden opravdu hodně. Zapsal jsem do tabulky „Foto, video“. U některých prací do VL jsem musel hádat, zkontrolujte si prosím, zda máte vše zapsáno. Díky všem, kdo jste poctivě pracovali. Č. 19 získává extra odměnu za odeslání všech úkolů.

30.3.2020

1. Dobré ráno všem. Dnes se opět soustřeďme na opakování AJ. Poslechy 26 - 35, písničky Unit 1 - Unit 7. Stále platí procvičování sloves z první výuky - to be, to have got, atd.. Věnuj pár minut i Duolingu.  Znovu si pročti nové texty do vlastivědy, můžeš zkusit některé slovní úlohy na straně 9 v matematice. Využijte dopoledne ke kontrole všeho, co jste měli dosud za úkol. Kompletní seznam psaných úkolů postupně nalezneš zde. Tabulky jsou určené pouze pro čtení.
  2. „Výuka 4 30.3. - 3.4.2020“. - online.
  3. Tento týden si odpočiňte od prezentací - v klidu si dodělejte, co jste snad ještě nestihli. Pojďme těch 7 úkolů uzavřít a příští pondělí začneme další. Popisujte prosím přesně co posíláte hlavně ve vlastivědě. Strana, úkol, dobrovolný. Cvičení, která píšete do sešitu mi neposílejte.
  4. Tento týden se objeví nějaké změny v uspořádání webu + pár dalších odkazů na online procvičování. Zkusím nějak vymyslet odkazy na konkrétní úkoly s ohledem na probírané učivo.
  5. ÚTERÝ 31. BŘEZNA (10:00-11:00) - možnost vyzvednout na školním dvoře testy, slova do AJ (pouze pro ty, kdo nemají možnost tisku doma), případně jiné věci ze školy - nutno napsat co potřebuješ, aby bylo možno do 10:00 nachystat..

31.3.2020

1. Dobrý večer. Díky za poslané úkoly. Vše jsem prohlédl a zapsal do tabulek. Držte se a hlavně na sebe buďte nesmírně opatrní.